Scrolltop arrow icon
IL
IL flag icon
Mobile close icon
שתף
a הערוצים המובילים ללימוד אנגלית לילדים ביוטיוב
YouTube
Star icon
02.06.2022
Time icon 10 min
Comment icon 0 הערות
Heart icon 0 לייקים

הערוצים המובילים ללימוד אנגלית לילדים ביוטיוב

תוכן העניינים

ערוצי YouTube הפכו לכלי רב ערך בלימוד השפה האנגלית. הסיבה לכך היא שידע ומומחיות הם תמיד דבר נדיר ויקר, אבל ללא מעט אנשים יש תחושה שיוטיוב שינתה זאת באופן דרמטי. הסיבה לכך היא לא פעם הכמות הרבה של הסרטונים המענגים וחסרי הטעם שהפכו זמינים לכל אחד כמעט. עד כדי כך שזה הפך למאוד קל לזלזל בערכה החינוכי של הפלטפורמה הזו.

אבל עבור מי שמנסה ללמוד שפה חדשה זוהי הפלטפורמה שמאפשרת לו להפיק את המרב ממה שיוטיוב מציע כדי ללמוד את השפה האנגלית. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בצפייה של שיעורי אנגלית לילדים. היתרון המשמעותי במקרה כזה הוא שניתן למצוא כאן סרטונים קצרים אשר יעבירו להם בדיוק את המידע שהם צריכים.

יתרונות נוספים שיש ליוטיוב

מאחר ויוטיוב הוא מסד נתונים מאוד ממוין. ניתן לחפש בו נושאים נישתיים וספציפיים במיוחד, ולצפות למצוא סרטון רלוונטי עם המידע שחיפשתם. היוצרים יודעים שאף אחד לא צופה בסרטונים באורך של יותר מחמש עשרה דקות, אז זה גם יהיה קצר וקולע. זהו ללא ספק יתרון מדהים עבור לומדי שפה! לפני עידן יוטיוב, מי שרצה ללמוד אנגלית עם סרטונים, הצטרך לקנות DVD על לימוד אנגלית באופן כללי ולדלג כדי למצוא את החלקים הרלוונטיים עבורו. עכשיו, ניתן לחפש ביוטיוב בדיוק את הכישורים שאנחנו צריכים לפתח: בין אם זה אוצר המילים האנגלי הדרוש לקניית כרטיס טיסה או פעלים לא סדירים בזמן פשוט עבר.

בנוסף, דוברי אנגלית שפת אם מדברים מהר, ממש מהר. זה יכול להיות תסכול עצום כאשר מנסים לשפר את כישורי ההקשבה שלכם. צפו בטלוויזיה ובסרטים במהירות של 75% במקום מהירות מלאה ותופתעו לגלות כמה אתם מבינים יותר. ההגדרות ביוטיוב מאפשרות לעשות זאת עם כל סרטון בודד!

כמו כן הוא מאפשר למשתמשים להוסיף כתוביות לסרטונים – מה שעושים רוב ערוצי השפה. ללומדים בדרך כלל קל יותר להבין אנגלית כתובה מאשר אנגלית מדוברת, לכן קריאה בשיעור ביוטיוב יכולה להועיל מאוד. אילו רק יכולת להאט את הקצב ולכתוב כתוביות לדוברי אנגלית גם בחיים האמיתיים!

ערוצים מובילים ללימוד אנגלית

במיוחד בשבילכם איגדנו את כל הערוצים המובילים שכדאי לכם להתעכב עליהם ביוטיוב ושאולי יוכלו לשפר את שליטתכם בשפה האנגלית , כמו גם להעביר שיעורי אנגלית לילדים ברמת מתחילים.

GramarHeads 

נמצאים במשימה להפוך את הלמידה למהנה על ידי לימוד שירים קליטים על מושגים שונים, עם שפע של שיעורי אמנויות. שירו שירים עם הילדים על ההבדלים בין מילים מבולבלות בדרך כלל.

Flocabulary

זהו ערוץ וידאו המציע ערכות וידאו ספציפיות לנושא בכל תכנית הלימודים, אבל סרטוני השפה שלהם יוצאים מן הכלל. כדאי לבדוק את הפלייליסטים שלהם ולעבור למדור אומנויות השפה לחמישה סרטונים מצטיינים. אלו מסבירים נושאים כמו היפרבול, הגדרה, כינויים ועוד. כל אחד מהם הוא באורך של שלוש עד ארבע דקות, ומהווה נקודת זינוק מושלמת לשיעורים מעמיקים יותר בנושא. אורכו של כל סרטון שהוא שלוש עד ארבע דקות בלבד, הופך מאוד קליל וקליט עבור הילדים, וקיימת סבירות גבוהה שהם ירצו לצפות במועדפים שלהם שוב ושוב, אז היו מוכנים לסמן את המועדפים בערוץ זה.

CoolSchool

באתר רחב היקף זה יש אוסף יוצא מן הכלל של סרטוני סיפור שמורים והורים יכולים לעשות בהם שימוש טוב. צפו בסיפורים קלאסיים כמו סינדרלה ורפונזל.

מספרת סיפורים יוצאת דופן, גב' בוקסי מדריכה ילדים להרפתקאות ספרות שהם לעולם לא ישכחו. אורך הסרטונים הוא יותר משלושים דקות במקרים רבים, וילדים מקבלים התייחסות נהדרת לסיפורים פופולריים.

גרמרופוליס

בקר בגרמארופוליס כדי לעזור לילדים להכיר את אומנויות השפה. הערוץ מציע מבחר של למעלה מ-25 סרטוני דקדוק שזכו לשבחים כ"רוק בית הספר" של המאה ה-21.

סרטוני האנימציה מביאים לחיים חלקי דיבור וסימני פיסוק כשהילדים צופים ולומדים על השימוש בכל אחד מהם. הסרטונים צבעוניים, מרתקים ופשוט כיפיים!

Novakid 

מציעה פורמט למידה יעיל המעודד את הילד לתקשר באנגלית. השיעור מתקיים בכיתה וירטואלית אינטראקטיבית, על פי תכנית הכשרה שנוצרה במיוחד ללמידה מרחוק על פי סטנדרטים אירופאים.

למידה מבוססת משחק מנוצלת למקסימום, כובשת את הילד ומאפשרת לו ללא מאמץ להתחיל להבין אנגלית ולדבר עם המורה באותו אופן כפי שקורה כששולטים בשפת האם שלו.

בערוץ היוטיוב של נובאקיד ניתן ללמוד על תחומים רבים. הראשון שבהם הוא תחום התחביבים. קטגוריה נוספת בערוץ מתייחסת לתחום בעלי החיים ומועברת על ידי החתולה לונה. כתיבה היא תמיד תחום מאתגר ודרך הקטגוריה הנוספת הזו בערוץ נובאקיד יוכלו ילדיכם ללמוד כיצד לכתוב מכתב.

הרחבת אוצר המילים היא מאוד משמעותית ללא ספק לשם רכישתה של שפה חדשה. באמצעות הקטגוריה של אוצר המילים יוכלו ילדיכם להתוודע אל מונחים ושמות שונים בתחום בעלי החיים, מזג האויר, המשפחה ועוד.

מונדוג ייקח את ילדכם להרפתקה שתאפשר להם להרחיב את יכולות הקריאה שלהם. ואם בא להם ללמוד אנגלית באמצעות שירים דווקא הרי שגם קטגורית שירים נמצאת תחת הערוץ של נובאקיד.

דקדוק ומונחים דיקדוקיים שונים נמצאים בקטגוריה ייחודית משלהם המסייעת לילדכם מאוד להתגבר על מכשול רכישת הדקדוק בשפה האנגלית.

הכנת יצירות והפעלה בשפה האנגלית הם קטגוריה נוספת שניתן למצוא בערוץ זה. קטגוריית הגיבורים לעומת זאת חותמת את רשימת הקטגוריות.

רשמו את ילדכם לשיעור נסיון חינם!

השאירו תגובה

הדוא''ל שלך לא יפורסם.

ערוץ יוטיוב
YouTube
02.06.2022
Time icon 10 min
הערוצים המובילים ללימוד אנגלית לילדים ביוטיוב
בחר שפה
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland