צור איתי קשר

אנגלית לילדי בית הספר היסודי

לימוד אנגלית שונה מלימוד מקצועות בית ספר אחרים. המטרה היא לא לרכוש ידע חדש אלא ללמוד לתקשר באנגלית, ולכן כישורי דיבור ולא ידע של מבנים דקדוקיים של השפה הם בראש סדר העדיפויות.
Children

אנגלית היא כלי

אנגלית היא כלי להעברת מחשבות וכוונות; כך עליך לגשת ללימוד ילדים בגיל בית הספר. שלא כמו אצל ילדים בגיל הרך, הדבר החשוב ביותר עבורם הוא לא לשחק אלא ללמוד - גישה רצינית יותר לנושא. גישה זו לא אומרת שהם אינם משחקים כלל בשיעור.

למה לשחק?

שיעורי אנגלית לתלמידי בית ספר יסודי צריכים לכלול משחקים, אך באופן כללי, התוכנית צריכה לשאוף לתת לילדים ידע מינימלי שיעזור להם לתקשר בשפה זרה.

שיעור אנגלית לילדי בית ספר לא אמור להיראות כמו שיעור טיפוסי עם ילדים שיושבים ליד שולחנות, כותבים וקוראים. שיעורים המאורגנים בצורה זו הם משעממים ולא יעוררו עניין ורצון ללמוד את השפה.

אנגלית חיה אינה עוסקת ברשימות מילים או כללי דקדוק. זהו עולם אחר, עם תרבות, מסורות ובידור משלו. כדי להכיר אותם, ילד צריך לשלוט על מפתח מיוחד, אותו יש למורה שלך. בכל שיעור, המורה שלך ישתף את סודותיו באמצעות שיחה ומשחק - צורת תקשורת הקרובה לכל הילדים.

Banner

קשר בדיבור

בהוראת תלמידי בית הספר היסודי, חשוב ליצור קשר בדיבור, המסייע להכיר, להציג ולגבש דיבור וידע שפה.

כשהמחסום הפסיכולוגי נעלם, תלמיד יכול להקשיב ואינו מפחד לדבר- אתה יכול להמשיך. ואז תלמיד מוכן ללמוד לקרוא ולכתוב.

לתת עדיפות

שיעורי האנגלית בבית הספר היסודי בנויים הפוך. מורי בית הספר מתמקדים בעיקר בללמד את התלמידים לקרוא ואז לדבר.

אנגלית בבית הספר מתחילה בלימוד האלף בית אך לא בתרגול תקשורת חיה. לכן ילדים שמתחילים ללמוד אנגלית בבית הספר חושבים שזה קשה ומשעמם.

כשעזבו את בית הספר היסודי, תלמידים רבים שהחלו ללמוד אנגלית בכיתה ב', והיו להם שיעורים פעמיים בשבוע, אינם יכולים לקרוא או לדבר ואין להם ידע דקדוקי, שחשוב להמשך פיתוח כישורי הדיבור.

תלמידים רבים אינם יכולים להכין שיעורי בית לבד, ולדבר עם זרים בחופשה לא בא בחשבון.

מהי אנגלית ב-Novakid לתלמידי בית ספר יסודי?

1יצירת קשר

ראשית, מדובר בשיחה חיה בין מורה לתלמיד באמצעות משחק בסיוע ויזואליזציה, שמיעה, והמחשה בתנועות; זה מאפשר לילדים לזכור ביטויים חשובים טוב יותר ולשפר את אוצר המילים שלהם.

חזרה קבועה על משחקים כאלה עם קריקטורות, חרוזים ושירים גורמת לילד להיטמע בסביבת השפה כדי להבין את הסיטואציות המתאימות לאוצר מילים זה.

2אלפבית

האלפבית מוצג כאשר תלמיד כבר שלט בכישורי יסוד. כל מה שהילד למד יעזור לו ללמוד את האלף בית ולפתח מיומנויות קריאה בעתיד. כאשר יש תמונה קולית נכונה של מילה בראש, התמונה החזותית תעורר אסוציאציות חזקות של אותיות צליל. כמו כן, הקריאה תהפוך לפעילות מרתקת ולא תגרום לבעיות.

3המחשה ויזואלית

השלב הבא הוא ויזואליזציה והבנה של כל מה שנלמד במהלך תקשורת בעל פה באמצעות משחקים ומשימות יצירתיות שיסייעו בהמשך למידת השפה האנגלית.

אנחנו רוצים לשמוע את הילד שלך מדבר!

בית הספר המקוון לאנגלית Novakid מספק שיעורי וידיאו למתחילים ולמשתמשים מתקדמים יותר. המורים שלנו מעוניינים לפתח כישורי שיחה. הם יודעים כיצד ללמד את התלמידים לתקשר, ליצור קשר בדיבור עם כל תלמיד ולהגיע לצד הנכון של הילדים הביישנים ביותר.

אנגלית בלבד!

ל-Novakid אין מורים שדוברים את שפת האם של הילדים, כך שהתלמידים יצטרכו להשתמש באנגלית בלבד. האווירה שהמורה יוצר בכיתה מאפשרת להפעיל באופן מלא את יכולות התלמידים. האם אתם עדיין בספק? הרשמו לשיעור הנסיון חינם!

נסו בחינם כעתBanner