צור איתי קשר

אנגלית לילדים מתחילים

כאשר אנו לומדים את שפת האם שלנו, אנו מקשיבים תחילה ומתחילים לדבר; לאחר מכן, אנו לומדים אותיות ומתחילים לקרוא ולכתוב. דרך למידה זו היא זו שיש לארגן לפיה שיעורי אנגלית למתחילים.
Children

  שיעור ראשון

  להלן מה שקורה כתוצאה משיעור ראשון מסודר עם ילד שרק מתחיל ללמוד שפה:

 • מתפתחות יכולות שמיעה והגייה.
 • ביטויי תקשורת חברתית ויומיומית נרשמים בזיכרון, וילדים משתמשים בהם בדיבורם באופן אוטומטי.
 • המחסום הפסיכולוגי מוסר, אנגלית לא מעוררת שום פחד.

  כיצד לארגן את הפתיחה הנכונה?

 • צור אווירה של אמון ותזכה בילד באמצעות הבעות פנים ידידותיות ושיחה חמה.
 • השתמש בצעצוע כמתווך בין מורה לילד כדי לעזור לעצמך לעורר עניין אצל התלמיד המתחיל. המורים משתמשים בהם במשחק, ומעורבים את הילד בתהליך הלמידה.
 • צור תנאים המדמים היטמעות מלאה בסביבת השפה, המסייעים לתלמיד לפתח את היכולת לקלוט דיבור באנגלית.
 • לימדו אנגלית באמצעות תקשורת. בשיעורים, השיחה בין מורה לתלמיד היא קריטית.
 • עודדו את התלמידים לקחת חלק בדו שיח כבר מהשיעורים הראשונים. הקשיבו וחזרו על כך מספר פעמים כך שמשפט פשוט ייזכר היטב, ועם הזמן, במידת הצורך, הילד יזכור אותו.

ביטוי...?
למה ביטוי?
ומה עם מילים?

יש להציג בפני תלמיד מתחיל את כל כוונות הדיבור כהבעות פנים. כמובן שבהתחלה אלה יהיו הביטויים הפשוטים ביותר ושהכי קל לזכור אותם.

יהיו גם מילים בודדות. אך מילים אלה אינן מובאות בנפרד. במקום זאת, הן מוצגות כאפשרויות שיאפשרו לך להשתמש בביטוי הנתון כדי להעביר גוונים של משמעות.

Banner

מה לגבי דקדוק?

דקדוק חיוני כבר מההתחלה. בניית בסיס דקדוקי מוצק הוא הדבר שמורה שעובד עם מתחילים צריך להתמקד בו, לאחר יצירת אווירה של אמון ויצירת קשר דיבור.

מבנים דקדוקיים מוצגים כתוכניות תמיכה עם שימוש נרחב באמצעים ויזואליים. מבנים דקדוקיים תמיד מתגבשים באמצעות משחק.

למה לשחק?

שיעורי אנגלית מבוססי משחק למתחילים תמיד מעוררים עניין אמיתי ורצון ללמוד אצל ילדים. אין זה מפתיע שגישה זו מאפשרת לתלמידים להשיג תוצאות טובות מהר יותר. אם אתה רוצה שלילד שלך, שרק מתחיל ללמוד אנגלית מאפס, תהיה התחלה נפלאה, ואתה רוצה שהשיעורים יעוררו בו השראה, בית הספר המקוון לאנגלית Novakid מציע שיעורי וידאו באנגלית. הם מועברים על ידי מורים שהוכשרו במיוחד לעבודה עם ילדים. הם יודעים לגרום לילדך לדבר אנגלית כבר מהשיעור הראשון. לא מאמינים לזה? אז קחו שיעור ניסיון חינם!

אנגלית בלבד!

ל-Novakid אין מורים שדוברים את שפת האם של הילדים, כך שהתלמידים יצטרכו להשתמש באנגלית בלבד. האווירה שהמורה יוצר בכיתה מאפשרת להפעיל באופן מלא את יכולות התלמידים. האם אתם עדיין בספק? הרשמו לשיעור הנסיון חינם!

נסו בחינם כעתBanner