צור איתי קשר

אנגלית לילדים גילאי 8-9

בכיתה ב 'כבר יש לילדים הבנה מהי הלמידה והתהליך החינוכי ובכיתה ג' הפעילות החינוכית הופכת להיות המובילה. הגיע הזמן לצלול לאנגלית!

ניהול תשומת הלב-המפתח להצלחה

לא תמיד תכניות בלמידת האנגלית לתלמידים גילאי 8-9 מביאות תענוג והתעניינות. לרוב, מורים מתמקדים בשכלול דקדוק וטכניקות קריאה .1 תלמידי כיתות ב'-ג' רק לומדים לשלוט בתשומת ליבם ומשקיעים מאמצים עצומים בכדי למקד אותה. תוכנית המאורגנת מתוך מחשבה על עובדה זו תסייע בלמידת אנגלית ביעילות, תיצור מוטיבציה ללמוד את השפה ותשפיע לטובה על ההתפתחות הפסיכולוגית של ילדים בגיל זה.

video preview
Video
עבור תלמידי בית ספר חדשים שמתחילים ללמוד אנגלית בכיתה ב '"מאפס" או אלו שממשיכים בכיתה ג', חשוב מאוד לא רק לפתח מיומנויות הקשבה, דיבור, קריאה וכתיבה, אלא גם לעורר רצון אמיתי להמשיך ללמוד.

מדוע אנו מתחילים ללמד אנגלית בגיל 8-9

    • בגיל זה לילדים יש זיכרון וחשיבה מפותחים.
    • המידע החדש מעורר התעניינות רבה.
    • ילדים מאוד חברותיים ורגשיים.
    • כל צורות הפעילות עדיין נשארות כמשחק

קורסי אנגלית לתלמידי כיתות ב 'ו-ג' בנובאקיד מיועדים כמו לתלמידים מתחילים כך גם לתלמידים מתקדמים .

להירשם לשיוער הניסיון

English for 8 and 9 year olds in Novakid

תבנית למידה

תבנית למידה

בתוכנית לקחנו בחשבון את תכונות ההתפתחות ילדים בני 8-9 ויצרנו חומר חזותי, מושך ויזואלית, המעורר עניין ותגובה רגשית. משימות מובנות כוללות אלמנטים של פעילויות חינוכיות, קוגניטיביות ומשחקיות בו זמנית. והאווירה הידידותית, הגישה האישית ומצבי ההצלחה שיצרו המורים המקצועיים שלנו גורמים לתקשורת וללמידה.
לעבוד על התוצאות

לעבוד על התוצאות

אנגלית לתלמידי בית ספר בגילאי 8-9 בנובאקיד כוללת את כל המבנים הדקדוקיים והנושאים המילוניים שילד צריך לדעת בכיתות ב 'וג'. שיעורי האנגלית המקוונים שלנו מתוכננים כך שתלמידים לומדים לקרוא, שולטים בדקדוק בזמן המשחק ובזמן הקשר עם המורים. בדרך זו אנו יוצרים מוטיבציה חיובית ללימוד, ובסיום הקורס הילד מוכן לגשת לבחינה טרום A1 (YLE Starters) (הקשבה ודיבור).