Scrolltop arrow icon
Left arrow icon כל הקטגוריות
Close icon
חדשות
לימודי אנגלית
נובאקיד להורים
IL
IL flag icon
Mobile close icon
CTA background
הזמינו את שיעורי האנגלית הטובים ביותר עבור ילדך
נסו כעת בחינם
שתף
LinkedIn share icon
<strong>איך ליצור סביבת לימוד אנגלית חיובית ומרתקת לילדים?</strong>
כיצד ללמוד
Star icon
02.03.2023
Time icon 5 min
Comment icon 1 הערות

איך ליצור סביבת לימוד אנגלית חיובית ומרתקת לילדים?

תוכן העניינים

לימוד שפה חדשה יכול להיות מרתיע וקשה, במיוחד עבור ילדים. עם זאת, עם הסביבה וההדרכה הנכונות, לימוד אנגלית יכול להפוך למאמץ מהנה שילדיך יכולים להשתמש בו כדי לבנות ביטחון ולצבור מיומנויות חשובות. מאמר זה יעזור ליצור סביבת לימוד אנגלית חיובית ומרתקת לילדים שלך.

 נדון באסטרטגיות כגון יצירת אווירה מהנה, מתן תגמולים ותמריצים, הצגת משאבי מולטימדיה וטיפים אחרים כדי להפוך את לימוד האנגלית לחוויה יותר מציאותית ואינטראקטיבית.

החשיבות של יצירת סביבת לימוד חיובית ומרתקת לילדים

יצירת סביבת לימוד אנגלית חיובית ומרתקת לילדים הינה חיונית. היא יכול לסייע לילדים ללמוד אנגלית בצורה יעילה ומהנה.

מספר גורמים תורמים לסביבת לימוד אנגלית חיובית ומרתקת לילדים:

 1. למורה יש תפקיד חיוני ביצירת סביבה כזו. המורה צריך להיות סבלני, נלהב ובעל ידע בשפה.
 2. החומרים המשמשים בכיתה צריכים להיות מרגשים ואינטראקטיביים.
 3. יש לעצב את פעילויות הכיתה כך שיעודדו השתתפות של כל התלמידים.
 4. האווירה בכיתה צריכה להיות מסבירת פנים ונינוחה, כך שהילדים ירגישו בנוח לבטא את עצמם באנגלית.

מדוע חשוב להחזיק מטרות וציפיות ברורות?

מטרות וציפיות ברורות יאפשרו לכם לזהות ביתר קלות אזורים שבהם הילדים עשויים להזדקק לסיוע או תמיכה. על ידי כך, תעבירו לילדים את הציפיות שלכם בצורה יעילה ותעזרו להם להבין טוב יותר מה אתם מצפים מהם.

אם אתם מעוניינים שהילדים שלכם ירגישו מעורבים יותר כאשר הם לומדים אנגלית, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לערב אותם בהגדרת היעדים שלהם ומעקב אחר ההתקדמות שלהם. זה יעזור להם להרגיש מושקעים בלמידה שלהם ומוטיבציה להמשיך ולהשתפר.

הנה כמה רעיונות כיצד לערב ילדים בהגדרת המטרות שלהם ובמעקב אחריהם:

 1. בקשו מהם לבחור יעד אחד או שניים להתמקד בהם בכל שבוע. הם יכולים לשפר את רמת הקריאה שלהם, ללמוד מספר מסוים של מילות אוצר מילים חדשות, או לתרגל כתיבה עבור כמות מסוימת בכל יום.
 2. עזרו להם לפרק את המטרות שלהם לצעדים קטנים וברי-השגה. לדוגמה, אם הם רוצים לשפר את רמת הקריאה שלהם, הם יכולים להגדיר יעד של קריאה במשך 20 דקות מדי יום.
 3. עודדו אותם לעקוב אחר ההתקדמות שלהם. זה יכול להיות כרוך בניהול יומן שבו הם מתעדים את מה שהם קוראים בכל יום או סימון תיבות בטבלה בכל פעם שהם מגיעים למיני-יעד.
 4. לחגוג את ההצלחות שלהם לאורך הדרך! כאשר הם מגיעים לאחת מהמטרות שלהם, תנו להם הרבה שבחים ועידוד. זה יעזור להם לשמור על מוטיבציה להמשיך.
האם את/ה הורה ורוצה לחלוק את החוויה שלך?
פנה אלינו כדי לספר את הסיפור שלך.

חשיבות יצירת אווירה תומכת

יצירת אווירה תומכת בעת לימוד אנגלית לילדים הינה חיונית מכיוון שהיא נותנת את הטון לכל הכיתה. אם ילדים ירגישו נתמכים, יש סיכוי גבוה יותר שהם יעסקו בחומר וישתתפו בכיתה. סביבת למידה חיובית יכולה גם לעזור לילדים ללמוד טוב יותר, מכיוון שהם ירגישו בנוח לקחת סיכונים ולנסות דברים חדשים.

הסבר כיצד פעילויות מהנות ואינטראקטיביות יכולות לשפר את רכישת השפה

מקובל על כך שלמידה צריכה להיות מהנה ואינטראקטיבית כדי להיות אפקטיבית. הדבר נכון במיוחד עבור לומדים צעירים, אשר נוטים יותר לעסוק בחומר המוצג בצורה מהנה ומגרה. ישנן דרכים רבות לשלב פעילויות מהנות ואינטראקטיביות בשיעורי האנגלית שלך, מה שיכול לעזור לשפר את רכישת השפה של התלמידים שלך.

משחקי תפקידים: משחקים הינם מצוינים ללימוד אוצר מילים באנגלית לילדים והם גם מעודדים השתתפות פעילה של כל התלמידים וניתן להתאים אותם לכל רמה.

שירים וחרוזים: לימוד אנגלית לפעוטות באמצעות שירים היא דרך מצוינת להציג אוצר מילים חדש באנגלית בצורה מהנה ומרתקת. הילדים יכולים גם לתרגל את כישורי המודעות שלהם על ידי מחאת כפיים במקצבי המילים או נגינה על כלים.

אומנויות ואומנות: ניתן להשתמש בפרויקטים כמו הכנת בובות או מסכות כדי לחזק אוצר מילים חיוני הקשור לאנשים או לבעלי חיים. תלמידים יכולים להשתמש בפריטים אלה גם במהלך פעילויות משחק תפקידים או בעת ביצוע מערכונים עבור הכיתה.

– טיולי שטח: ביקור במקומות שונים הקשורים לנושא השיעור (למשל, חווה, גן חיות, מוזיאון) יכול לספק הזדמנות לשימוש בשפה אותנטית ולהעשרה תרבותית. הקפידו לנצל את כל החומרים הנלווים, כגון חוברות או מדריכי שמע.

כיצד יצירתיות והבעה יכולים לתמוך בהתפתחות השפה?

יצירתיות והבעה הם שניים מההיבטים הקריטיים ביותר בהתפתחות השפה. על ידי עידוד ילדים להיות יצירתיים ואקספרסיביים, אתם יכולים לעזור להם לפתח את כישורי השפה שלהם.

אתם יכולים לספק חומרים לאמנות ואומנות או כלי נגינה לילדים לשחק איתם, כמו גם ליצור הזדמנויות לילדים להביע את עצמם באמצעות כתיבה, כגון על ידי הקמת יומן מסוים או מתן דפי נייר ריקים להם לצייר עליהם.

עידוד יצירתיות והבעה לא רק יעזור לילדים לפתח את כישורי השפה שלהם, אלא גם יהפוך את לימוד האנגלית למהנה יותר עבורם. אז אל תפחד לתת לתלמידים שלך להיות יצירתיים!

Rate this post
 1. DANIELA PEARLMAN

  I CANCELED ONE LESSON AND I DID
  NOT FIND ANOTHER ONE SO I WANTED TO GO BACK TO THE LESSON I CANCELED
  I WOULD LIKE TO HAVE THE LESSON BACK WE HAVE 5 MORE LESSONS NOT 3 LIKE YOU HAVE WRITTEN AND YOU ERACED 2 LESSONS

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם
בחר שפה
Down arrow icon
Russia Global English Czech Republic Italy Portugal Brazil Romania Japan South Korea Spain Chile Argentina Slovakia Turkey Poland Israel Greece Malaysia Indonesia Hungary France Germany Global العربية Norway India India-en Netherlands Sweden Denmark Finland
Cookie icon
אנו משתמשים בעוגיות בכדי שיהיה לכם נוח יותר להשתמש באתר שלנו. על ידי שימוש באתר הינך מסכימ/ה לשמור קבצי עוגיות בדפדפן.