צור איתי קשר

אנגלית לילדים גילאי 6-7

קורס אנגלית לילדים בני 6-7 בנובאקיד - הוא הזדמנות נהדרת למתחילים לאהוב אנגלית ולהתכונן ללימוד השפה בבית הספר.

מדוע אנו מתחילים ללמוד אנגלית בגיל 6-7

בגיל זה לילד עדיין נשמר המנגנון הטבעי של הטמעת דיבור ושינון בלתי רצוני מפותח היטב. זיכרון חזותי ושמיעתי השולטים בתפיסת המידע. פעילות קוגניטיבית מתעצמת אצל ילדים, הדמיון והיצירתיות מתפתחים היטב. וחוסר פחד מלתקשר עוזר להימנע מהיווצרות מחסום שפה.

video preview
Video
גילאי 6-7 - זה שלב מיוחד בחיי הילד. מצד אחד, אורח החיים משתנה מאוד, הלחץ הפיזי, העצבני והפסיכולוגי גודל. מצד שני, זו התקופה הנוחה ביותר ללימוד שפה חדשה.

תכונות הלימוד של הילדים בגילאים 6-7

    • המנגנון הטבעי של קליטת הדיבור מאפשר לך להימנע ממחסום השפה, כי אנגלית כבר מתחיל להיתפס כקרוב.
    • זיכרון חזותי ושמיעה יוצרים דמויות של מה שאדם שומע ורואה באנגלית. לאחר שלמדת לתפוס בצורה הזאת דיבור בשפה לועזית לילד כבר לא יהיה צורך למתווך, כלומר תרגום לשפת האם.
    • זיכרון לא רצוני אומר שכל מה שגרם לתגובה רגשית יישאר בזכרונו של הילד.
    • דמיון וחשיבה יצירתית הם שני מערכיבים העיקריים להיווצרות ופיתוח מיומנויות יכולות דיבור.

תוכנית לימוד בנובאקיד בנויה על להבין את מאפייני הגיל של ילדים בגילאי 6 ו -7 על מנת ללמוד בהצלחה אנגלית.

להירשם לשיוער הניסיון

English for 6 and 7 year olds in Novakid

צורת לימודים מיוחדת

צורת לימודים מיוחדת

תוכנית שיעורי האנגלית המקוונים לתלמידים בכיתות תיכון ולתלמידים בכיתות יסוד בנובאקיד, לוקחת בחשבון ככל האפשר את המאפיינים הפסיכולוגיים החשובים של ילדים בגילאים 6-7 . זו העדפה לפעילות גופנית, יצירתית או משחקית; חוסר יכולת למקד את תשומת הלב לאורך זמן; בנוסף הרצון לקבל שבחים ולהיות הראשון תמיד 1 לכן, כל שיעור בנובאקיד, הילד משחק, שר, רוקד, מצייר, מקבל רגשות חיוביות ומקבל כוכבים על כל תשובה נכונה
לעבוד על התוצאות

לעבוד על התוצאות

בשיעורים הילד שקוע לחלוטין בסביבת האנגלית, זה אומר שהוא לומד להקשיב ולשמוע דיבור באנגלית, להבין ללא תרגום, להגיב באמצעות שימוש בידע על השפה הנרכשת. 1 כתוצאה מכך, לאחר 2-3 חודשים של שיעורי אנגלית רגילים בנובאקיד, הילד מתחיל לתקשר ובסיום הקורס יכול לנהל שיחה פשוטה על עצמו, לשוחח על הזמן, לספור באנגלית עד 20 ועוד .