צור איתי קשר

אנגלית לילדים בגילאי 4-5

תכנית הלימודים לילדים מפותחת על ידי מורים- נושאי שפת האם של נובאקיד והיא מאפשרת לילמוד אנגלית כבר מגילאי 4-5

איך אנחנו עובדים עם התלמידים הכי צעירים שלנו בנובאקיד.

אנגלית לילדים בני 4-5 שנים בנובאקיד- זה צורת למידה מיוחדת, מכיוון שבגיל זה המטרה של הילד היא לא לילמוד אנגלית,
אי אפשר להניע את הילדים באמצעות ידע וציונים, כמו שבבית הספר, או היכולת לתקשר בלי מבטא. שיעור מושלם בתקופת התפתחות זו תהיה משחק מהנה בהדרכת מורה מקצועי הדובר אנגלית.

video preview
Video
שיעור זה לראשונה שקיעה במשחק מהנה בהדרכת מורה מקצועי- דובר שפת אם

מדוע אנו מתחילים ללמד ילדים בגיל 4-5

    • בגיל זה הילד "זוכר" בקלות, את התנהגות הבן אדם המבוגר, ולמידה עם מורה דובר אנגלית בשבילו נהיה דרך קלה לזכור, קולות, אינטואיציה, הבעות פנים, מחוות, שמראה נשיא השפה.
    • לילדים אין חשש לדבר, זה אומר שלא נוצר מחסום שפה.
    • התוכנית מכוונת לא כל כך על לימוד אנגלית, אלא על התפתחות הילד: זיכרון, סמיכות משגים, הכרת העולם סביבו דרך שפה אחרת.
    • אם בפני מבוגר מתחיל עומדת המשימה לתרגם את הידע שרכש משפתו לשפה לועזית, אז ילד הלומד אנגלית, מהתחלה מכיר את העולם עם שתי נקודות מבט ושפה שונות, וזה תורם לגמישות החשיבה.

רק אך בגיל זה ילדיכם מתחיל לילמוד אנגלית, הוא קולט כמות של תרבויות שפה מסגנונים שונים בכמות גדולה. כמו: חרוזים, שירים, משחקי ספירה וכ'ו וזה אחת מרכיבי תמונת העולם של דובר השפה.

להירשם לשיוער הניסיון

English for 4 and 5 year olds in Novakid

צורת לימודים מיוחדת

צורת לימודים מיוחדת

לקחנו בחשבון את כל המאפיינים כשערכנו את תוכנית האנגלית לילדים בגילאי 4-5. התלמידים לא לומדים שפה בקורסים שלנו, אלא הם באים במגע עם השפה: כמו שהם באים במגע עם השפה הקרובה להם. 1 אנגלית בשבילם- היא לא מטרה, אלא אמצעי כדי לילמוד על העולם סביבם, השיעורים המיוחדים באופן משחקי, וידיאו לילדים, ומצב חופשי אלו הגורמים לכך. בזמן למידה מקוונת הילד נשאר בבית.
לעבוד על תוצאה.

לעבוד על תוצאה.

משחק בשיעורים בשביל הילד- זה עבודה רצינית בשביל המורה. נראה שזה רק שיעורים בצורה משחקית, אך אנחנו לא שוכחים על תוכנית מדויקת ויודעים בוודאות לאיזה תוצאות צריכים להגיע התלמידים הקטנים שלנו לקראת סוף הקורס. התוכנית מפותחת על פי בסיס תקנים אירופיים, והיא מכינה את הילדים לשלב הבא- קריאה וכתיבה באנגלית.