צור איתי קשר

אנגלית לילדים גילאי 11-12

אנגלית לתלמידי כיתות ה'-ו 'בנובאקיד - מהווה הזדמנות מצוינת לילד להכיר את העולם סביבו באמצעות שפה לועזית, לחפש באופן עצמאי תשובות לשאלות המעניינות אותו.

טבע כפול

פסיכולוגים מציינים כי ילדים בני 11-12 הם חברותיים, פעילים, סקרנים, כבר יודעים לארגן ולשלוט במעשיהם. 1 אך למרות כל ההיבטים החיוביים, אין לשכוח שמבחינה פסיכולוגית, גיל זה מאופיין בכפילות הקשורה בחיפוש עצמי. ילדים יכולים להיות לא מרוכזים, אפשר להבחין שהם מאוד עייפים , שינויים באינטרסים , אי התעניינות במקצועות בית הספר והתמכרות חזקה בהערכה של אחרים.

video preview
Video
אנגלית תעורר רצון ללמוד, אם הבסיס להיווצרות מניעים ללמידה יהיה התעניינות כן לתוכן וכן לתהליך עצמו.

התוכנית לילדים בני 11-12 בנובאקיד היא

    • ויזואליזציה ופעילויות שונות המסייעות לחילוף מהיר, תורמות להתפתחות שכלית באופן כללי ולמעבר לשליטה ברמת שפה גבוהה.
    • ויזואליזציה ופעילויות שונות המסייעות לחילוף מהיר, תורמות להתפתחות שכלית באופן כללי ולמעבר לשליטה ברמת שפה גבוהה.
    • דקדוק מתקדם.
    • דיון בסוגיות אשר מעניינות את הילד באמצעות קריאת טקסטים קוגניטיביים.

הרצון וחוסר הרצון ללמוד לתלמידי כיתות ה'-ו 'תלויים ישירות ברגשות שגורמים לתהליך עצמו. הילדים במשמעות ישירה, משנים את דעתם ותחביביהם :ההצלחה תתרום להתרוממות רגשית ורצון לדעת הכל בבת אחת, והכישלון יגרום לרצון לוותר על הכל בפעם אחת.

להירשם לשיוער הניסיון

English for 11 and 12 year olds in Novakid

צורת למידה

צורת למידה

התעניינות הוא בסיס המוטיבציה בתקופה זו. התוכן ועצם תהליך הלמידה בנובאקיד מושכים את התלמידים שלנו. התוכנית לילדים בגילאי 11-12 מאפשרת לילד לתקשר בחופשיות בנושאי בית הספר. מתמטיקה או גיאוגרפיה כבר לא ייראו יבשים ומשעממים, מכיוון שתכנית הקורס כוללת שיעורים מסדרת CLIL ("על אנגלית מעניינת") שבזכותם מתממש הפוטנציאל של הילד להכרת העולם באמצעות שפה לועזית.
לעבוד על התוצאות

לעבוד על התוצאות

התוכנית בשפה האנגלית לתלמידי כיתות ה'-ו 'בנובאקיד מורכבת בדיוק באופן שבאמצעות שיחה מעניינת ובלתי רשמית בנושאים מעניינים, הילד יכול לשפר את רמת האנגלית שלו, להרחיב את אוצר המילים ואופקיו. האינדיקטור הטוב ביותר לתוצאות שהושגו יהיה לעבור את הבחינה ברמת A2 (YLE Flyers - דיבור, הקשבה).