צור איתי קשר

אנגלית לילדים גילאי 11-10

גיל 10-11 שנים הוא תקופה חשובה בהתפתחות הפסיכולוגית והפיזיולוגית של הילד. הידע שלו על החוקיות והפרטים הספציפיים מסייע לנובאקיד לבנות את תהליך הלמידה של האנגלית.

גיל הגבולי

ככלל, ילדים בגילאי 10-11 לומדים בכיתות ד'-ה'. זה אומר שהם מתכוננים לקראת המעבר לתיכון, או שהם כבר עברו, דבר זה משפיע מאוד על המודעות העצמית שלהם, ההתנהגות והגישה שלהם ללמידה. 1 מנקודת מבט ביולוגית, גיל 10-11- הוא שלב הכנה לגיל המעבר, כלומר לרמה חדשה של התפתחות, ארגון מחדש של תהליכים נפשיים ופיזיולוגיים.

video preview
Video
בגיל 10-11 , ילדים כבר רוצים ויודעים ללמוד. עם זאת, המוטיבציה העיקרית של תלמידי כיתות ד'-ה' בבית הספר היא ההתעניינות והחוויה החיובית שהשיעורים מביאים.

מאפיינים פסיכולוגיים של ילדים בני 10-11

    • מופיע עניין פעיל ללמידה אולם עדיין אוהב לשחק משחקים.
    • הזיכרון מתחיל להיבנות מחדש משינון בלתי רצוני לרצוני. מופיעה היכולת להתרכז לאורך זמן.
    • התלמיד מתחיל לשלוט בצורות עבודה עצמאיות וללמוד בעצמו ומסוגל לבצע תוכנית פעולות הנתונה.
    • מתפתחת המיומנות להשתקפות והיכולת לשנות את ההתנהגות והמעשים על סמך הניסיון שנצבר.

אנגלית לילדים בגילאי 10 - 11 בנובאקיד- היא גרסה של שיעורים מקוונים מהנים ואינפורמטיביים, במהלכם הילד לומד דקדוק ואוצר מילים, מקבל את ההזדמנות לתקשר ולדבר על נושאי מקצועות בית הספר בשפה לועזית.

להירשם לשיוער הניסיון

English for 10 and 11 year olds in Novakid

צורת למידה

צורת למידה

בנובאקיד, לימוד אנגלית לתלמידים בגילאי 10-11 מאורגנת תוך התחשבות בתכונות ההתפתחות של ילדים בגיל זה. אנו עובדים על שינון אינטואיטיבי של דיבור, מבנים דקדוקיים וקליטת השפה בכמויות משמעותיות שלמות. החומר נלמד באמצעות אסוציאציות חזותיות, שמיעותיות וקינסתטיות. אנו מלמדים להבין את השפה לא כמטרת השכלה, אלא כאמצעי תקשורת. אנו תומכים ומחזקים את אימון התלמיד בכוחותיו וביכולותיו.
לעבוד על תוצאה.

לעבוד על תוצאה.

כתוצאה מכך הילד שולט בדקדוק ובאוצר המילים שנקבע בסטנדרטים בינלאומיים, מתקשר ומדבר בנושאים שמעניינים אותו. בסוף הקורס ילדים בגילאי 10-11 מוכנים לגשת לבחינת הובלות קיימברידג 'A1 (YLE, דיבור, קריאה, האזנה).