Scrolltop arrow icon
IL
IL flag icon
Mobile close icon
שתף
a חמשת האפליקציות המובילות ללימוד אנגלית לילדים
כיף ומשחקים
Star icon
14.06.2022
Time icon 10 min
Comment icon 0 הערות
Heart icon 0 לייקים

חמשת האפליקציות המובילות ללימוד אנגלית לילדים

תוכן העניינים

עד לפני כמה שנים, לימוד אנגלית דרש להירשם אל בית ספר ללימוד אנגלית, או מפגש עם מורה פנים אל פנים. עם זאת, כיום, כשאפשר למצוא ולסדר כמעט הכל באינטרנט, לימוד אנגלית הרבה יותר קל, נגיש וזול יותר. המספר העצום של תוכניות ויישומים סלולריים המיועדים ללימוד אנגלית פירושו שכעת אנו יכולים ללמוד בכל מקום, בכל שעה ביום או בלילה ובכל גיל. אז בשבילכם אספנו כאן מבחר אפליקציות שהן מהמובילות ללימוד אנגלית לילדים.

לימוד אנגלית באמצעות הסמארטפון

מלבד הסמארטפון שלכם ישנם שני כלים מאוד חשובים שעליכם להשיג כדי ללמוד אנגלית באופן הזה: משמעת עצמית ומוטיבציה. לכן טוב תעשו אם תגדירו לעצמכם יעד למידה, כמו לשלוט בביטויים בסיסיים או הגעה לרמה מתקדמת יותר.

כשתגיעו לבחור יישומון ללימוד אנגלית, תגלו שיש מבחר אינסופי של יישומונים המתאימים להרבה תוכניות למידה שרובן זמינות באינטרנט. כל אחד מהיישומונים הללו מפתח כישורי שפה שונים. ישנן יישומונים לשם תירגום, יישומונים עם חידונים ומשחקי שפה, נוספים המיועדים ללימוד אוצר מילים, דקדוק והגייה. חלקם מיועדים למשתמשים הצעירים ביותר, וחלקם הם עבור מבוגרים. ההמלצה שלנו היא שלפני הורדת כל יישומון לטלפון שלכם, כדאי לקרוא את התיאור שלו וחוות דעת עליו באינטרנט.

האפליקציות הטובות ביותר ללימוד אנגלית – האוסף שלנו.

מתוך אלפי אפליקציות ללימוד שפות הזמינות עבור טלפונים אנדרואיד ו-iOS, בחרנו וסקרנו את הפופולריות ביותר. הנה מה שמייחד כל יישום וגם בדקנו אילו כישורי שפה אתה וילדך תוכל להשיג ולשפר איתם. כאן סקרנו את כל היישומים החינמיים.

Duolingo 

זהו יישומן חינמי נהדר ללימוד אנגלית המתאים למי שרק מתחילים את ההרפתקה שלהם עם השפה האנגלית. היישומון צבעוני וברור מאוד, מה שהופך את השימוש בו לתענוג, והוא בהחלט יכול להיחשב גם כיישומון טוב ללימוד אנגלית לילדים!

תהליך הלמידה מאורגן הודות לחלוקה הפשוטה לפרקים ונושאים. כל חלק מכיל מספר שיעורים, וכאשר חשים שכבר שולטים בחומר בתחום נתון, ניתן לעבור מבחן נעים לבדיקת הידע שלך. הודות למערך התרגילים הנרחב עם אפשרות הקול, תוכלו גם לעבוד על ההגייה שלכם. בעוד שהיישומון הזה הוא אולי דרך פשוטה ונעימה ללמוד את היסודות של שפה זרה נתונה, עדיין תצטרכו כלי שימושי יותר ללימוד ספציפי של דקדוק.

Busuu

יישומון זה הוא שילוב של קורסי שפה נושאיים עם הפונקציונליות של פלטפורמות חברתיות. היישומון מסייע ללמוד צורות שפה קצרות המשמשות דוברי שפת אם. כלומר באמצעות יישומון Busuu  תלמדו אנגלית יומיומית הכוללת ביטויים מעשיים המשמשים בתקשורת יומיומית. במסגרת היישומון נכללים גם כרטיסי פלאש, הקלטות ותרגילי דקדוק פשוטים. בנוסף, ניתן ללמוד את הניואנסים הלשוניים ואת ההקשר התרבותי של שפה נתונה. אין ספק כי זהו  כלי מועיל מאוד בלימוד אנגלית לפני יציאה לחו"ל לחופשה, אבל היא לא באמת תשדרג לכם את האנגלית או תצליח ללמד אתכם ואת ילדכם את השפה.

Learn English

זהו אחד מהיישומים ללימוד אנגלית שאינם דורשים גישה לאינטרנט. גם אם אתם ברכבת, באמצע הים או ביער, ואין לכם את הכיסוי המתאים, אתם עדיין יכול ללמוד אנגלית ביעילות, והיישומון יאפשר לכם להשתמש בו כמו מילון ומורה אישי. עבור כל מילה וביטוי, יש לכם אפשרות לסמן אם החומר כבר נקלט אצלכם או שעדיין צריך לחזור עליו. בנוסף, היישומון שולח לכם הודעה עם מה שנקרא מילת היום כדי שתוכלו לזכור בקלות ולהוסיף לאוצר המילים באנגלית שכבר רכשתם עד כה. במסגרת היישומון נכללות גם אפשרויות מעניינות ללימוד דקדוק. כאשר ניתן לדפדף בין הצירופים של הפעלים וכן לזכור את הפעלים הלא סדירים.

Memrise 

זהו עוד יישומון קל משקל ומהנה ללימוד אנגלית אשר כולל מספר רב של קורסים מותאמים אישית ומגוונים. ביישום הזה כל אחד ימצא משהו עבור עצמו, ללא קשר לרמת הידע והגיל. כאן תוכלו לבחור קורס ברמה המתאימה ולבצע משימות עוקבות. אתם תוכלו לזכות עבור המשימות הללו בנקודות, אשר בתורן מאפשרות להשיג רמות ותגים חדשים. המשימות הזמינות ביישומון דומות מאוד לאלו מספרי הלימוד באנגלית, אך מועשרות בחומרים חזותיים ואינטראקטיביים מעשיים, שעל בסיסם יש לבצע פעולות שונות. התוכנית כולה אינטואיטיבית ומפותחת בצורה מושלמת.

יישומון Novakid

בניגוד ליישומונים הקודמים היישומון של נובאקיד מיועד דווקא להורים של תלמידי האנגלית. היישומון מאפשר תכנון לוח זמנים נוח המתחשב הן בצרכי התלמיד והן בצרכי ההורה. הוא מנהל באופן מאוזן וקל את החומר הנלמד ומאפשר להורים בקרה תמידית וברורה לגבי התקדמות ילדיהם.

כי בסופו של דבר ללמוד מיישומון אנגלית זה נשמע אולי מדליק אבל כמו שכבר ציינו מעלה, הדבר מחייב את הצורך במשמעת עצמית ומוטיבציה שהם מאוד חשובים. ונשאלת השאלה האם לילדים שלכם יש את זה בשלב הזה של חייהם? לעומת זאת, בנובאקיד הדברים נעשים קצת אחרת. כאן מדובר ביכולת לימוד אנגלית עם מורים באינטרנט. כאשר הלימוד הוא באופן מקוון, המתייחס ללוח הזמנים וגם לתחומי העניין של התלמיד, אולם עדיין הלימוד נעשה מול מורה ולא מול המחשב. יתרה מכך, מדובר באפשרות לימוד עם דוברי אנגלית, מה שבהחלט יכול להגביר מוטיבציה אצל התלמידים. אם אתם עדיין לא בטוחים שזה עובד, הרי שזה הרגע להתנסות בשיעור חינם, מהרו והרשמו כבר עכשיו.

הרשמו לשיעור נסיון חינם!

השאירו תגובה

הדוא''ל שלך לא יפורסם.

Arrow icon קודם
כיף ומשחקים
14.06.2022
Time icon 2 min
Banana, Fish and Pizza: תתכוננו לגלות להיט 'טעים' חדש מנובאקיד
ערוץ יוטיוב
YouTube
02.06.2022
Time icon 10 min
הערוצים המובילים ללימוד אנגלית לילדים ביוטיוב
בחר שפה
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland