חקרו את העולם עם בלוגרי הטיולים של נובאקיד
סיפורים שמחים

פנוי מתיירים ומלא קסם: Wąbrzeźno עם הבלוגר Tymoteusz

מקומות יוצאי דופן לביקור מחכים שתגלו אותם! הצטרפו למסעות הווירטואליים המרגשים שלנו, שהוכנו על ידי בלוגרי הטיולים בבית ספר מקוון לאנגלית נובאקיד ובחרו את היעד הבא שלכם!

האם אי פעם הייתם בטיול אמיתי על הכביש? גם אם לא, אל תפספסו הזדמנות לצאת לדרך! הדקו את חגורות הבטיחות שלכם, אנחנו הולכים לעיירה פולנית Wąbrzeźno. 

 Wąbrzeźno מקסימה, לא כך? Tymoteusz הראה לנו את הרחוב הראשי ואת בית העירייה האותנטי אשר נבנה בסוף המאה ה-19, עיר עתיקה תוססת וכנסייה יפה. אחד המקומות שהכי מעניין לחקור הוא פארק על האגם שליד Wąbrzeźno! יש כאן חוף חולי, מגרש משחקים, סקייטפארק, אומגה ועוד הרבה פעילויות בידור לילדים ולמשפחות! 

רוצים עוד רעיונות? כל שבוע, נובאקיד מזמין אתכם למסע חדש עם בלוגרי הטיולים הצעירים שלנו. כבר ביקרנו בוואל צ'יסונה שבאיטליה עם אליזה ובאי טנריף שבספרד עם מרתה! בפעם הבאה, נבקר במינכן עם המדריך המקומי Emilian! המשיכו לעקוב אחרינו!

ברכות לזוכים בתחרות התגובות שלנו!

לפני שבועיים ביקשנו מכם לשתף אותנו בסיפור החופשה הכי בלתי נשכחת שלכם. קיבלנו כמה עשרות סיפורים ממטיילים צעירים מסורים וההורים שלהם מכל העולם ובחרנו שלושה סיפורים באופן אקראי!

הזוכים שקיבלו בונוסים מנובאקיד הם: 

Ali. 1

Eito. 2

Esra Tokoğlu. 3
תודה לכולכם על הסיפורים המדהימים וההשתתפות שלכם!

הוסף את ההערה שלך

%d בלוגרים אהבו את זה: