העולם בכיתה אחת

שיעורי אנגלית קבוצתיים מקוונים לילדים בגיל 7-12

30
עבור שיעור של 45 דקות
Tablet with video previewBritish flag

תכנית שיעורים קבוצתיים

תכנית השיעורים הדינמיים והמהנים שלנו מתעדכנת מדי חודש. הנה דוגמה לאחת מהתכניות החודשיות שנועדו לשפר את כישורי האנגלית של ילדכם.

 • איטליה - מאמא מיה

  מתחילים! אנחנו יוצאים לאיטליה לסיור בעיר הבירה שלה! בשיעור זה תגלו כמה מהאטרקציות האייקוניות ביותר של המדינה היפה הזו. במהלך הסיור, תתרגלו שימוש בשפה פונקציונלית להתארגנות, שימוש במכשירי חשמל והתמצאות בבניין בן שתי קומות. תלמדו כיצד לתאר את ההעדפות וההתרשמות שלכם תוך כדי עבודה משותפת, יצירתית ותקשורתית עם חבריכם לכיתה!

 • יוון - פלאים עתיקים

  הגיע הזמן להנות קצת עם דגלים! האם תצליחו לזהות את הדגל של המדינה בה אנו מבקרים? וכמה מהם תצליחו לאסוף? ואיזה מראות, עתיקים ומודרניים, תוכלו לחוות בדרך? הצטרפו אלינו למסע מהנה במדינה בעלת היסטוריה מרתקת, מקומות מדהימים, חופים יפים ואוכל טעים. תלמדו להשתמש במילה 'because' כדי להסביר מדוע אתם רוצים לעשות דבר מסוים ותתרגלו לדבר על העלות של דברים שונים. למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו לטיול של פעם בחיים!

 • קנדה - שגעון המייפל

  מה זה קטן ופרוותי, עם זנב שטוח ושיניים גדולות וחזקות? זה בונה! בואו לבקר במדינה שהסמל הלאומי שלה הוא הבונה. גלו אילו פינוקים טעימים אנשים אוהבים לאכול שם, ואז הכינו כמה משלכם! תוכלו גם ללמוד עוד על הנוף של המדינה הזו, השפות שלה וכמה מהמבנים האיקוניים שלה. במהלך הטיול שלכם בארץ העצומה הזו, תלמדו לדבר על המשאלות שלכם באמצעות '...I would like' ו- '...I would love'. נשמח לראותכם שם!

 • שפע גאדג'טים

  זוהי קריאה לכל אוהבי הגאדג'טים! האם אתם אוהבים גאדג'טים? האם אתם אוהבים טכנולוגיה? אם כן, אז השיעור הזה הוא בשבילכם! אנחנו הולכים ללמוד הכל על גאדג'טים ולמה הם משמשים. נלמד אוצר מילים חדש, נתרגל את הדקדוק של להגיד למה אתם משתמשים בדברים ספציפיים, ואפילו נגיע לתרגול הסכמה ואי הסכמה. נדבר גם על תחביבים וכיצד ניתן להשתמש בגאדג'טים כדי לתמוך בהם. לדוגמה, אם אתם אוהבים להאזין למוזיקה, נדבר על איך אתם יכולים להשתמש בסוגים שונים של גאדג'טים בעת האזנה למוזיקה וכיצד לשתף אותה עם אחרים. אז בין אם אתם טירונים בגאדג'טים או מקצוענים ותיקים, השיעור הזה הוא בשבילכם! הצטרפו אלינו היום כדי לדבר על שפע גאדג'טים!

 • ספורט מירוצים

  מוכנים למירוץ? התכוננו לשיעור האולטימטיבי על ספורט המרוצים! מהז'רגון המהיר באוצר המילים Speedway ועד לשליטה בדירוג עם Grammar Sprint, אנחנו נעודד את הכישורים שלכם. תחזיקו חזק למירוץ הקריאה כשאתם שוקעים בסיפורים מרתקים. אמרו את דעתכם במסלול הדיבור, ואז קחו את הדגל המשובץ בהקפה האחרונה - הרגע שלכם לזרוח. בין אם אתם חדשים או ותיקים, הצטרפו למירוץ השפה עוד היום והעצימו את ההצלחה!

 • יוון - פלאים עתיקים

  הגיע הזמן להנות קצת עם דגלים! האם תצליחו לזהות את הדגל של המדינה בה אנו מבקרים? וכמה מהם תצליחו לאסוף? ואיזה מראות, עתיקים ומודרניים, תוכלו לחוות בדרך? הצטרפו אלינו למסע מהנה במדינה בעלת היסטוריה מרתקת, מקומות מדהימים, חופים יפים ואוכל טעים. תלמדו להשתמש במילה 'because' כדי להסביר מדוע אתם רוצים לעשות דבר מסוים ותתרגלו לדבר על העלות של דברים שונים. למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו לטיול של פעם בחיים!

 • בריטניה - עזרו למילו!

  או או! מצאנו כלב קטן וחמוד בשם מילו, אבל הוא אבוד לגמרי! רוצים להצטרף אלינו ולעזור למילו למצוא את דרכו חזרה הביתה? בשיעור זה, תתמודדו עם סדרה של מסעות כדי להבין היכן מילו גר. אולי תופתעו מהתשובה! במהלך המסע, תלמד לתאר מה אתם יכולים לראות באמצעות "There are..." עם מספרים מונים. ואם תעשו עבודה ממש טובה, אולי אפילו תקבלו פינוק טעים בסוף השיעור!

 • טכנולוגיה יצירתית

  שימו לב, יזמים צעירים! היכנסו לעולם הפלאות הטכנולוגיות בשיעור זה על טכנולוגיה יצירתית. בשיעור זה, תשחררו את הכוח של גאדג'טים טכנולוגיים יצירתיים כמו מצלמות דיגיטליות, מדפסות תלת מימד ועטים תלת מימדיים קסומים! תלמדו כיצד להביע את דעתכם באמצעות "love", "like" ו- "hate", וכיצד לשתף את התשוקות שלכם עם העולם באמצעות שמות פועל של מטרה כמו "want to". אז, התכוננו לרכבת הרים של התרגשות טכנולוגית והפכו לעילוי הטכנולוגי הבא - התחום הדיגיטלי מחכה למגע הגאוני שלכם!

 • תעלומת הכדורגל האבוד

  מוכנים לשחק בכדור? משחקי כדור הם כל כך מהנים, וזוהי הסיבה שהם היו פופולריים במשך מאות שנים! בשיעור היום, תגלו עוד על משחקי כדור ששיחקו בתרבויות עתיקות ותשוו אותם למשחקים שאנחנו משחקים היום. והאם לדעתכם חשוב לשחק לפי הכללים? למדו כיצד לתאר את חוקי המשחק באמצעות פעלים מודאליים כמו can, mustn't, must ו- can't. תהיו יצירתיים וחדדו את המוח שלכם כשאתם עוזרים לפתור את התעלומה של כדור אבוד ואפילו לעצב משחק כדור משלכם. בואו והצטרפו אלינו, שחקני כדור, הגיע הזמן לגלגל את הכדור הזה!

רשמו את ילדכם לשיעורי האנגלית המהנים שלנו כדי לשפר את כישורי השפה שלו.

נסו בחינם
 • בניית רשת בינלאומית
 • 70,000 ילדים
 • ילדים מ-50 מדינות
 • חקירת תרבויות שונות
 • שיעורי אנגלית קבוצתיים
 • דברו אנגלית באופן שוטף
 • הבנת מבטאים רבים
נסו כעת בחינם

השיעורים הקבוצתיים שלנו מושלמים עבור ילדים

 • בגיל 7
 • הבנת אנגלית בסיסית לצורך אינטראקציה
 • קריאת ביטויים ומשפטים פשוטים
 • הנאה משיחות והקשבה לילדים אחרים
 • דינמיקה של קבוצות קטנות

  השיעורים הקבוצתיים שלנו מיועדים לעד שישה ילדים ממדינות שונות. הם מטפחים סביבת לימודים מעשירה ותומכת. ילדכם יכיר חברים מרחבי העולם תוך כדי לימוד אנגלית ביחד איתם.

 • מיומנויות
  תקשורת משופרות

  חברים מרקעים לשוניים שונים מעודדים ילדים לתקשר בצורה טובה יותר. הם לומדים להתאים את סגנונות התקשורת שלהם כדי להיות מובנים על ידי אחרים שעשויים לדבר שפות או ניבים שונים.

 • מורים מומחים דוברי שפת אם

  בנובאקיד, אנו גאים במורים לאנגלית שלנו מבריטניה, ארה"ב וקנדה. המורים המומחים שלנו מחויבים לטפח את כישורי השפה של ילדכם באמצעות שיעורים סוחפים ומרתקים.

 • תמורה אמיתית לכסף

  תמורת 30 ש"ח בלבד לשיעור, ילדכם מקבל גישה למורים מוסמכים לאנגלית מבריטניה, ארה"ב וקנדה, דוברי שפת אם. מערך הקבוצות הקטנות שלנו מבטיח שכל ילד מקבל תשומת לב אישית מהמורה, דבר המספק ערך יוצא דופן להשקעה שלכם.

 • הבנת מבטאים שונים מגיל צעיר

  לימוד אנגלית בגיל צעיר בסביבה בינלאומית של ילדים ממדינות שונות משמעו שילדכם יתרגל למבטאים שונים.

 • נוחות בהישג יד:

  שיעורי האנגלית המקוונים הביתיים שלנו מציעים נוחות שאין לה תחליף. עם תזמון גמיש וגישה 24/7 למורים ולמשחקי למידה, תוכלו לשלב בצורה חלקה את לימוד השפה בשגרת היומיום של ילדכם.

16

תנו לילדכם עולם של הזדמנויות

שיעורי האנגלית של נובאקיד מעניקים לילדים את ההזדמנויות הגלובליות שהם צריכים כדי להצליח בעולם של היום. באמצעות כישורי אנגלית, ילדכם יוכל להשיג יותר ממה שאתם חולמים.

 • תקשורת גלובלית

  לימוד אנגלית יאפשר לילדכם לתקשר עם אנשים מכל העולם.

  Global communication
 • לימודים באוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם

  אנגלית היא שפת הלימוד העיקרית בבתי ספר ואוניברסיטאות בינלאומיות, המעניקה לתלמידים גישה למגוון מדהים של משאבים והזדמנויות חינוכיות.

  Studying
 • נסיעה למדינות חדשות וחווית תרבויות שונות

  האנגלית משמשת כשפה הנפוצה בנסיעות, ומעצימה ילדים להסתדר בחו"ל.

  Travelling
 • סיכויי עבודה טובים יותר

  השגת כישורים טובים של דיבור אנגלית יכולה להפוך את הילדים לתחרותיים יותר בכוח העבודה כשהם גדלים.

  Job prospects
 • חברים וקשרים עם ילדים מכל העולם

  בניית רשת עולמית של חברים יכולה להביא יתרונות עתידיים. חברויות מוקדמות אלו יכולות לסלול את הדרך לקשרים בינלאומיים ולהזדמנויות בתחום הלימודים, הקריירה וההגשמה האישית.

  Friends
 • כישורים קוגניטיביים משופרים

  לימוד ושימוש בשפה שנייה יכולים להגביר את ההתפתחות הקוגניטיבית, ולהוביל לשיפורים במיומנויות של פתרון בעיות, יצירתיות וריבוי משימות.

  Cognitive skills
 • אזרחות גלובלית

  חשיפת ילדים לחברות בינלאומית בגיל צעיר יכולה לטפח תחושת אזרחות גלובלית. זה עשוי לעודד אותם להשפיע לטובה על הקהילה הגלובלית ולחתור לעולם מקושר יותר.

  Global citizenship
נסו כעת בחינם

לימודי אנגלית מקוונים בקבוצות בינלאומיות מספקים לילדכם מתנה לכל החיים. ידיעת השפה האנגלית אנגלית תפתח להם דלתות ותעזור להם להגשים את חלומותיהם.

ביקורות

שנים Tamara
שנים Tamara
7

תרגול, תרגול!!! רק הודות לתרגול אנחנו לומדים שפה זרה במהירות וביעילות ❤️. הכי טוב אם המורה של ילדכם לא יודע מילה בפולנית 😁. זה עובד אצלנו! כל דקה של השיעור ב-@novakid יעילה, גם אם תמי לא מבינה משהו... היא מקבלת הסבר באנגלית... אחרי חודשיים של למידה היא מבינה את רוב ההוראות והשאלות 🙉😁 השיעורים מלאים בהדגמות ומשמחים מאוד את תמי! ואנחנו יכולים ללמוד בכל מקום בו אנחנו נמצאים 😁

תרגול, תרגול!!! רק הודות לתרגול אנחנו לומדים שפה זרה במהירות וביעילות ❤️. הכי טוב אם המורה של ילדכם לא יודע...

שנים Wiktoria
שנים Wiktoria
7

לימוד אנגלית חשוב לנו מאוד. אני מצטער שלא למדתי בעצמי אנגלית בצורה מלאה. ✅ זו הסיבה שאני מוודא שהילדות ילמדו אנגלית ✅ צורה יעילה של לימוד אנגלית היא בית הספר המקוון @novakid. עובדים בו רק מורים דוברי אנגלית! ✅ אפשר לקבוע שיעורים בקלות ובזמן שנוח לכם. השיעורים אורכים 25 דקות . מקבלים הודעות על שיעורים קרובים. אין יותר שיעורים מפוספסים!

לימוד אנגלית חשוב לנו מאוד. אני מצטער שלא למדתי בעצמי אנגלית בצורה מלאה. ✅ זו הסיבה שאני מוודא שהילדות ילמד...

שנים Ada
שנים Ada
9

למען האמת, החינוך לאנגלית עבור עדה וארה לא היה בעדיפות הראשונה עד השנה האחרונה 🙏🏻. התחלנו עם שיעור ניסיון ב-@novakid הודות לחבר שלנו ואני מאוד מאוד מרוצה 👏🏻 השיעורים הם אחד על אחד ומאוד אינטראקטיביים. הם אורכים 25 דקות ואנחנו יכולים לקבוע אותם בהתאם לשעות שמתאימות לנו. עדה לומדת עם טאבלט משלה. היא נהנית מכך וכבר שיפרה את אוצר המילים שלה!

למען האמת, החינוך לאנגלית עבור עדה וארה לא היה בעדיפות הראשונה עד השנה האחרונה 🙏🏻. התחלנו עם שיעור ניסיון...

שנים Ayşe
שנים Ayşe
12

בכל מקום אליו אנחנו הולכים, @novakid תמיד איתנו... כי המורה רוקסאן מחכה לה... אני מקשיב בשקט מחדר אחר ושם לב שההגייה של הבת שלי השתפרה מאוד... עאישה אוהבת את המורה שלה רוקסאן... מלבד זאת אין בעיה של פקקים, אין לחץ להביא את הילדה לשיעור כי השיעורים מקוונים! ... נהדר! ... בסוף השיעור , מידע על הביצועים של הילד שלך נשלחים אליך, שזה יתרון נוסף...

בכל מקום אליו אנחנו הולכים, @novakid תמיד איתנו... כי המורה רוקסאן מחכה לה... אני מקשיב בשקט מחדר אחר ושם ל...

שנים Martina
שנים Martina
4

✔️ שיעורים בנויים לגיל צעיר ✔️ בשיעורים משתמשים במשחקים ותהליך הלמידה הופך לכיפי ✔️ המורים דוברים אנגלית כשפת אם ובעלי תעודת אוניברסיטה וניסיון בהוראה✔️ כל השיעור מתנהל באנגלית. הדבר עוזר לילדים להתחיל לדבר ללא מאמץ כאילו הם לומדים את שפת האם שלהם. ✔️ מומלץ עבור ילדים בגילאי 4 עד 12 ✔️ השיעורים של Novakid עוקבים אחר CERF (המדד האירופי להערכת שפות)

✔️ שיעורים בנויים לגיל צעיר ✔️ בשיעורים משתמשים במשחקים ותהליך הלמידה הופך לכיפי ✔️ המורים דוברים אנגלית כש...

קבצי עוגיות (cookies) עוזרים לנו להפוך את נובאקיד לטובה יותר עבורכם

קבצי עוגיות הם כמו הסוכריות על כוס גלידה: הן הופכות את כל החוויה לטובה עוד יותר.

המטרה שלנו היא להפוך את נובאקיד לפלטפורמה המקוונת הטובה ביותר ללימוד אנגלית. לכן, בזמן שאתם משתמשים באתר שלנו, תהנה מקבצי העוגיות - הם מועילים לכם! תוכלו להתאים אישית את הבחירות שלכם על ידי לחיצה על 'הגדרות קבצי עוגיות'.

קבצי עוגיות (cookies) עוזרים לנו להפוך את נובאקיד לטובה יותר עבורכם

קבצי עוגיות הם כמו הסוכריות על כוס גלידה: הן הופכות את כל החוויה לטובה עוד יותר. המטרה שלנו היא להפוך את נובאקיד לפלטפורמה המקוונת הטובה ביותר ללימוד אנגלית. לכן, בזמן שאתם משתמשים באתר שלנו, תהנה מקבצי העוגיות - הם מועילים לכם!

הנה כמה דוגמאות לקבצי עוגיות בהן אנו משתמשים:
 • פרסום: כדי להציג לכם פרסומות רלוונטיות משותפים בהתבסס על הפעילות שלכם באתר שלנו.
 • ניתוח: כדי להבין את השימוש באתר על מנת לשפר את חווית המשתמש.
 • התאמה אישית: כדי להתאים תוכן והצעות לאינטראקציות קודמות שלכם באתר.

תוכלו להתאים אישית את הבחירות שלכם על ידי לחיצה על 'הגדרות קבצי עוגיות'.

נהל קובצי Cookie

ניתן למצוא מידע נוסף על קובצי Cookie וכיצד אנו עובדים איתם במדיניות קובצי ה-Cookie ובמדיניות הפרטיות שלנו

הכרחיים בהחלט

פעיל תמיד
קבצי עוגיות (cookies) אלה חיוניים כדי שהאתר שלנו יפעל כראוי ולא ניתן לבטל אותם. הם עוזרים לנו לוודא שהאתר שלנו מאובטח ושתוכלו להשתמש בכל התכונות שלו.

פרסום

קבצי עוגיות (cookies) אלה עוזרים לנו להציג לכם פרסומות רלוונטיות מהשותפים המהימנים שלנו בהתבסס על השימוש שלכם באתר האינטרנט שלנו בעבר.

ניתוח

קבצי עוגיות (cookies) אלה עוזרים לנו להבין כיצד אנשים משתמשים באתר שלנו. מידע זה מאפשר לצוות שלנו לשפר את האתר שלנו ולהפוך אותו לידידותי יותר עבור המשתמש.

התאמה אישית

קבצי עוגיות (cookies) אלה עוזרים לנו להציג תוכן המתאים לכם, כולל הצעות, על סמך השימוש הקודם שלכם באתר האינטרנט שלנו.