בדקו את רמה האנגלית של ילדך היום!

שיעורי אנגלית מקוונים לילדים בגילאי 4-12

 • iconתכנית מרתקת לילדים
 • iconשיעורי אנגלית לילדים עם מורים דוברי שפת אם
 • iconשיעורים פרטיים של 25 דקות
 • iconשיעורים מבוססי משחק
EASY BREEZY

מחנה קיץ מקוון

קבל גישה חינם
main image

למה זה עובד

הטמעת שפה

האמצעי הטוב ביותר להטמעת השפה הוא למידה עם מורה הדובר אנגלית ברמת שפת אם. באמצעות שיחה קולחת במהלך שיעור באנגלית על נושאים שונים מושגות התוצאות הטובות והמהירות ביותר, ומושג תרגול מצויין המקנה לילדכם המון יתרונות.

מורים מנוסים

המורים בצוות שלנו הם מורים מוסמכים להוראת אנגלית כשפה זרה. בנוסף, רכשו המורים נסיון בהוראת אנגלית מקוונת. הוראה אשר מחייבת הבנה לגבי תכנון ופיתוח אסטרטגיית למידה משמעותית, כשהמטרה בסופו של דבר היא ליצור אינטראקציה משמעותית בין התלמידים לנושאים הנלמדים ולמרצה, וכעת הם מוכנים להעביר קורס אנגלית אונליין

מפשוט למורכב

אנו מתחילים בשלבים הראשוניים בחומר קל ופשוט אשר בהדרגה הופך את קורס אנגלית זה למורכב יותר. במקביל באמצעות תהליכים פדגוגיים אנו מביאים לידי שליטה את התהליך החינוכי, כך שאנו דואגים לעדכן ולשפר את החומר הלימודי שלנו באופן רציף, ולבנות שיעורי אנגלית לילדים.

שיעורים מהבית

זהו חסכון אמיתי של זמן וכסף כאשר נרשמים לחוג אנגלית לילדים אונליין, אין צורך להסיע את הילדים לבית ספר או למורה פרטי. הילדים שלכם לומדים בסביבתם הביתית הנוחה, ולכך יתרונות רבים כשמדובר בתחושה הכללית שלהם, וגם שלכם. הם לומדים במסגרת קורס אנגלית מקוון כשמבחינתם הם לומדים במקום הנוח שלהם, ואילו אתם פחות חוששים לבטחונם ולבריאותם.

תוכנית המותאמת לפי גיל

התוכנית נוצרה על ידי מומחים בעל נסיון, שהינם דוברי אנגלית. במסגרתה מושם דגש משמעותי הן על המאפיינים החינוכיים והן על המאפיינים הפסיכולוגיים של ילדים בגילאים שבין שנתיים ל-12, כדי לאפשר להם לקלוט ולהטמיע במהירות את השפה האנגלית במסגרת שיעור אנגלית לילדים.

תקן חינוך אירופאי

התוכנית מבוססת על מסגרת ה- CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages) המהווה תקן בינלאומי לתיאור יכולת השפה בסולם של שש נקודות ממתחילים ועד לרמת שליטה בשפה עבור לימוד אנגלית לילדים.

16

ביקורות

שנים Tamara
שנים Tamara
7

תירגול, תירגול!!! רק הודות לתירגול אנחנו לומדים שפה זרה במהירות וביעילות ❤️. הכי טוב אם המורה של ילדכם לא יודע מילה בפולנית 😁. זה עובד אצלנו! כל דקה של השיעור ב-@novakidpolska יעילה, גם אם תמי לא מבינה משהו... היא מקבלת הסבר באנגלית... אחרי חודשיים של למידה היא מבינה את רוב ההוראות והשאלות בלי שום בעיה 🙉😁 השיעורים מלאים בהדגמות ומשמחים מאוד את תמי! אנחנו יכולים ללמוד גם אם אנחנו לא בבית! בכל מקום בו אנחנו נמצאים ואם יש לנו שם גישה לאינטרנט 😁 אנחנו יכולים ללמוד

תירגול, תירגול!!! רק הודות לתירגול אנחנו לומדים שפה זרה במהירות וביעילות ❤️. הכי טוב אם המורה של ילדכם לא י...

שנים Wiktoria
שנים Wiktoria
7

לימוד אנגלית חשוב לנו מאוד. אני מצטער שלא למדתי בעצמי אנגלית בצורה מלאה. בתיכון למדתי את השפה הגרמנית ומעולם לא החלפתי אותה. עכשיו אני לא מתעניין בגרמנית והייתי נותן הרבה כדי לדעת אנגלית עכשיו. ✅ זו הסיבה שאני מוודא שהילדות ילמדו אנגלית ✅ צורה יעילה של לימוד אנגלית היא בית הספר המקוון @novakidpolska. עובדים בו רק מורים דוברי אנגלית, מה שהופך את הלמידה למהירה ויעילה יותר! ✅ אפשר לקבוע שיעורים בקלות ובזמן שנוח לכם. השיעורים אורכים 25 דקות . מקבלים הודעות על שיעורים קרובים. או! אין יותר שיעורים מפוספסים!

לימוד אנגלית חשוב לנו מאוד. אני מצטער שלא למדתי בעצמי אנגלית בצורה מלאה. בתיכון למדתי את השפה הגרמנית ומעול...

שנים Ada
שנים Ada
9

למען האמת, החינוך לאנגלית עבור עדה וארה לא היה בעדיפות הראשונה עד השנה האחרונה 🙏🏻. למרות שרציתי שיעורי אנגלית פרטיים, לא הייתי כל כך בטוח כי לא רציתי להלחיץ יותר מדי את הילדים בזמן הפנוי שלהם. התחלנו עם שיעור ניסיון ב-@novakidturkie הודות לחבר שלנו ואני מאוד מאוד מרוצה 👏🏻 השיעורים הם אחד על אחד ומאוד אינטראקטיביים. הם אורכים 25 דקות ואנחנו יכולים לקבוע אותם בהתאם לשעות שמתאימות לנו. עדה לומדת עם טאבלט משלה. היא נהנית מכך וכבר שיפרה את אוצר המילים שלה!

למען האמת, החינוך לאנגלית עבור עדה וארה לא היה בעדיפות הראשונה עד השנה האחרונה 🙏🏻. למרות שרציתי שיעורי אנ...

שנים Ayşe
שנים Ayşe
12

עאישה משחקת, מטיילת ונחה בזמן חופשת הסמסטר שלה... אבל את שיעורי האנגלית... לא, אנחנו לא עוצרים אותם... בכל מקום אליו אנחנו הולכים, @novakidturkie תמיד איתנו... בכל שבוע ביום שלישי ב-18:30 עאישה יושבת מול מסך המחשב... כי המורה רוקסאן מחכה לה... אני מקשיב בשקט מחדר אחר ושם לב שההגייה של הבת שלי השתפרה מאוד... עאישה אוהבת את המורה שלה רוקסאן... מלבד זאת אין בעיה של פקקים, אין לחץ להביא את הילדה לשיעור כי השיעורים מקוונים! ... נהדר! ... בסוף השיעור , מידע על הביצועים של הילד שלך נשלחים אליך, שזה יתרון נוסף...

עאישה משחקת, מטיילת ונחה בזמן חופשת הסמסטר שלה... אבל את שיעורי האנגלית... לא, אנחנו לא עוצרים אותם... בכל ...

שנים Martina
שנים Martina
4

✔️ שיעורים בנויים במיוחד לגיל צעיר וללימוד מקוון ✔️ בשיעורים משתמשים במשחקים ככלי, כך שתהליך הלמידה הופך לכיפי ומעניין.... ✔️ 100% מהמורים דוברים אנגלית כשפת אם ובעלי תעודת אוניברסיטה. והדבר הכי חשוב - בעלי ניסיון בהוראה לגיל הרך. ✔️ כל השיעור מתנהל באנגלית. הדבר עוזר לילדים להתחיל לדבר ללא מאמץ כאילו הם לומדים את שפת האם שלהם. ✔️ מומלץ עבור ילדים בגילאי 4 עד 12 ✔️ השיעורים של Novakid עוקבים אחר CERF (המדד האירופי להערכת שפות)

✔️ שיעורים בנויים במיוחד לגיל צעיר וללימוד מקוון ✔️ בשיעורים משתמשים במשחקים ככלי, כך שתהליך הלמידה הופך לכ...

אתם תקבלו
חשבון הורים נוח להפעלה

אנו משתמשים באתר שלנו כדי לארגן את השיעורים. אין צורך להתקין תוכנות נוספות או לקנות ספרי לימוד. ועבור נוחות מרבית - פיתחנו אפליקציה לפלאפון עבור ההורים!

"What you get" image
חשבון משחקים לילדים

השקנו חשבון ייחודי עבור התלמידים שלנו. כך הופכת למידת האנגלית כחלק ממשחק עבורם. הילדים מתבקשים לבחור אווטר המסייע להם להשלים משימות ביתיות וכתוצאה מכך לזכות בתעודות ובכוכבים שמחזקים את בטחונם האישי בכלל וברכישת השפה בפרט.

"What you get" image
כיתה

המפגש בין המורים לתלמידים מתרחש בכיתה וירטואלית. כאשר חומרים חזותיים המלאים בצבעוניות, לצידם של נושאים מרגשים, יחד עם תרגילים אינטראקטיביים, וכמובן רישום, שירים ומשחקים יוצרים יחד למידה המחייבת מעורבות מרובה מצידם של התלמידים.

"What you get" image
מעקב אחר ההתקדמות

בסיום כל שיעור מקבלים ההורים משוב מהמורה יחד עם סרטונים מהשיעור. הדבר מאפשר לכם להיות מודעים להישגי הילדים לחזק ולעודד אותם. בנוסף, אנשי המקצוע של נובאקיד עוקבים בתדירות אחר תוצאות התלמידים ודואגים להתאמת התוכנית באופן אישי עבורם ובהתאם להתקדמותם.

"What you get" image
שיעורים עם סיורי VR

סיורי VR משמשים אותנו כדי לבקר במוזיאונים וגלריות שונות ברחבי העולם במהלך השיעור. הסיורים מאפשרים לנו לשוחח עם התלמידים תוך כדי טיול במקומות מהמפורסמים בעולם ולדון איתם בנושא. כל השיחה נערכת בשפה האנגלית כמובן. ילדכם מקבל העשרה משמעותית וגם תרגול מצויין בשפה האנגלית.

"What you get" image
15

השיעורים הושלמו!

נסו כעת בחינם

עלות

סטנדרט

שיעורים עם מורים עם יכולת אנגלית גבוהה ושלא דוברים את שפת האם של התלמיד

פרמיום

שיעורים עם דוברי אנגלית (UK, USA, SA, Canada)

שיעורים עם מורים עם יכולת אנגלית גבוהה ושלא דוברים את שפת האם של התלמיד

יעיל
מנוי24 weeks

48 lessons

‎23 ₪
לפי שיעור
‎1 104 ₪
עלות כוללת
 • 2 שיעורים בשבוע
 • 8שיעורים כל 4 שבועות
 • תשלום חד פעמי ללא חידוש אוטומטי
פופולארי
מנוי12 weeks

24 lessons

‎24 ₪
לפי שיעור
‎576 ₪
עלות כוללת
 • 2 שיעורים בשבוע
 • 8שיעורים כל 4 שבועות
 • תשלום חד פעמי ללא חידוש אוטומטי
מנוי4 weeks

8 lessons

‎29 ₪
לפי שיעור
‎232 ₪
עלות כוללת
 • 2 שיעורים בשבוע
 • חידוש אוטומטי נוח
 • השיעורים בהם לא חל שימוש בתוך 4 שבועות ימחקו מהיתרה

שיעורים עם דוברי אנגלית (UK, USA, SA, Canada)

יעיל
מנוי24 weeks

48 lessons

‎48 ₪
לפי שיעור
‎2 304 ₪
עלות כוללת
 • 2 שיעורים בשבוע
 • 8שיעורים כל 4 שבועות
 • תשלום חד פעמי ללא חידוש אוטומטי
פופולארי
מנוי12 weeks

24 lessons

‎50 ₪
לפי שיעור
‎1 200 ₪
עלות כוללת
 • 2 שיעורים בשבוע
 • 8שיעורים כל 4 שבועות
 • תשלום חד פעמי ללא חידוש אוטומטי
מנוי4 weeks

8 lessons

‎54 ₪
לפי שיעור
‎432 ₪
עלות כוללת
 • 2 שיעורים בשבוע
 • חידוש אוטומטי נוח
 • השיעורים בהם לא חל שימוש בתוך 4 שבועות ימחקו מהיתרה

ניתן לקבל החזר תוך 45 ימים

לימדו עוד
 • יש לכם חודש וחצי להחליט
 • המשך ללמוד או קבל את כספך בחזרה

אנו מציעים הנחה עד 15% נוספים אם 2 מילדיכם ילמדו אצלנו!

אנו ממליצים ללמוד 3 פעמים בשבוע. לדעתנו זה יהיה הרבה יותר יעיל ולא יעמיס על הילדים חומר רב. בנוסף, אין כאן פערים גדולים בין הכיתות.

המורים של נובאקיד

Caitlin
Caitlin אנגליה

ניסיון בהוראה: 3 שנים

Steven
Steven ארה"ב

ניסיון בהוראה: 9 שנים

Lynn
Lynn דרום אפריקה

ניסיון בהוראה: 3 שנים

Ashley
Ashley ארה"ב

ניסיון בהוראה: 6 שנים

Joezer
Joezer הפיליפינים

ניסיון בהוראה: 6 שנים

Michael
Michael דרום אפריקה

ניסיון בהוראה: 6 שנים

המורים של נובאקיד

2000
teachers
 • starדוברי שפת אם עם ניסיון של למעלה משנתיים בהוראה.
 • rocketהמורים משתתפים בהכשרה חודשית לקידום הכשרתם המקצועית
 • folderכל המורים של נובאקיד מוסמכים על ידי CELTA, TEFL, TESOL או TKT.
 • spyglassהמורים המקצועיים והנלהבים שלנו יכניסו את ילדכם לעולם המרגש של השפה האנגלית.

יישומון סלולרי להורים

 • תכנון שיעורים נוח
 • ניהול מאזן פשוט
 • בקרת התקדמות ברורה
Mobile App
שאלות ותשובות

האם הילד שלי יבין את הכיתה אם המורים דוברים אנגלית בלבד?

שיעור נובאקיד הוא לא רק תרגול של השפה אלא גם משחק מעניין. פורמט זה יוצר עניין עבור התלמידים. הם מתבוננים בשקופיות והמורים מנסים להסביר מה יש בהם במילים או בחיקויים והמחוות. ללא תרגום או הסברים נוספים התלמידים מתחילים להבין את החומר. לאחר שיעורים מסויימים התלמידים מתרגלים לפורמט ויכולים להבין בקלות הוראות, לחזור, לבחור או לענות למורים.

האם אפשרי ללמוד מהסמארטפון?

בכיתה של נובאקיד ילדים כותבים ומציירים על הלוח הווירטואלי, רואים את עצמם ואת המורה. גודלו של מסך הטלפון הנייד אינו מספיק כדי שהילדים יצפו בבירור במוריהם מבטאים צלילים, מחקים או כותבים את המילים הדרושות על הלוח. אכפת לנו מתהליך הלמידה ולכן אנו ממליצים להשתמש במחשב נייח, במחשב נייד או בטאבלט.

איך להמשיך את התוכנית לאחר שיעור ניסיון?

להמשך התוכנית, אנא הירשמו לתוכנית או רכשו חבילה בחשבונכם על ידי לחיצה על כפתור “שימוש ביתרה”. עכשיו אתם יכולים לתכנן את לוח הזמנים שלכם (כפתור "לוח זמנים”).

איך אוכל לקבוע שיעורים קבועים?

אתם יכולים לבחור ימים ושעות נוחים, כמו גם את המורים, הכל דרך החשבון שלכם, וזאת על ידי לחיצה על כפתור "לוח זמנים". אם אתם נתקלים בקשיים בקביעת לוח הזמנים, אנא צרו קשר עם התמיכה של נובאקיד באמצעות צ'אט.

איך לבטל או להזיז שיעור?

ניתן לבטל שיעור בחשבונכם לא יאוחר מ-8 שעות לפני תחילת השיעור. בנוסף ניתן להעביר שיעור עם אותו מורה למועד אחר ב-7 הימים הבאים (אם כמובן ישנה משבצת פנויה) לא יאוחר משעה לפני השיעור.

איך אוכל לשלם עבור השיעורים?

אתם יכולים לשלם עבור השיעורים בחשבון האישי על ידי לחיצה על כפתור "שימוש ביתרה" בדף "עמוד ראשי" או "חשבון". אתם מוזמנים להירשם ל-1, 2 או יותר שיעורים בשבוע לתקופה של 4, 12 או 24 שבועות. מנוי ל-4 שבועות מתחדש אוטומטית בתום כל תקופה. מנוי ארוך למשך 12 ו-24 שבועות הוא תשלום חד פעמי ללא חידוש אוטומטי. השיעורים בהם לא חל שימוש בתוך 4 שבועות ימחקו

האם ההורים צריכים להיות נוכחים בשיעור?

אנו ממליצים להורים להצטרף לשיעור הראשון, אך הדבר אינו נדרש בשיעורים עתידיים. אם ילדיכם בני 4-6, חשוב במיוחד לתמוך בהם רגשית בשיעור הניסיון. אנו מבקשים מהורים לילדים בגיל טרום בית ספר להישאר בשיעורים עד שהילדים יתרגלו למורה וללמידה המקוונת (בדרך כלל 4-8 שיעורים).

היו לנו בעיות טכניות בשיעור. מה אפשר לעשות עכשיו?

 • הקפידו להשתמש בדפדפן Google Chrome אם אתם מתחברים משולחן העבודה, מחשב נייד, מקבוק אנדרואיד). אם אתם מתחברים מ- או טאבלט (מערכת הפעלהiPad (iOs OS), השתמשו בדפדפן Safari.
 • רעננו את הדף.
 • בידקו את המיקרופון והמצלמה https://webcammictest.com .
 • הפעילו מחדש את המכשיר.
 • עברו לחשבון האישי שלכם ולחצו על כפתור "בדיקת ציוד" בעמוד הראשי.
 • אם הצעדים שלעיל לא הועילו, צרו קשר עם התמיכה באמצעות צ'אט או בטלפון. צ'אט .

לא יכולנו להשלים או לקבוע מחדש את שיעור הניסיון. מה אנחנו צריכים לעשות?

כדי לחזור או להעביר שיעור ניסיון, אנא צרו קשר עם התמיכה של נובאקיד דרך צ'אט מקוון .

איך ניתן לקבל הנחה?

 • הנחות ומבצעים עונתיים מתפרסמים בקבוצות הרשמיות ברשתות החברתיות.
 • תוכנית הפניה - קבלו בונוסים על כל חבר שאתם מביאים לנובאקיד.
 • עיינו בדף 'בונוסים' בחשבונכם.

האם כמה ילדים יכולים להשתתף בכיתה בו זמנית?

תוכנית נובאקיד נועדה לספק שיעורים פרטיים עם מורים הדוברים ברמת שפת אם. המורים עוקבים אחר תוצאות התלמידים ומתאימים את הקורס בהתאם להתקדמותם. נשמח להוסיף את ילדכם השני לחשבונכם ולהציע לו שיעור ניסיון בחינם. אנו נותנים גם הנחה מיוחדת למשפחות עם 3 תלמידים! 😊

כמה זמן נמשך השיעור

השיעור בנובאקיד נמשך 25 דקות. מחקרים מדעיים רבים מראים כי זהו הזמן האופטימלי עבור ילדים כדי להתרכז בשיעורים פרטניים עם דוברי שפת אם. אם אתם חושבים שילדכם מוכן לכך, אתם מוזמנים לתאם 2 שיעורים ברציפות.